Autor:
Andero Kalju

Farmaatsia instituudi teadlased

Siia lehele on koondatud Farmaatsia instituudi õppejõud.

Karin Kogermann
Füüsikalise farmaatsia professor
CV
737 5288
karin.kogermann@ut.ee

https://kogermannlab.com/ 

Ain Raal
Farmakognoosia professor
CV
737 5287
ain.raal@ut.ee

Jyrki Tapio Heinämäki
Nanotehnoloogia professor
CV
737 5281
jyrki.heinamaki@ut.ee

Daisy Volmer
Sotsiaalfarmaatsia kaasprofessor
CV
737 5284
daisy.volmer@ut.ee

Urve Paaver
Farmatseutilise tehnoloogia kaasprofessor
CV
737 5282
urve.paaver@ut.ee

Ivo Laidmäe
Farmatseutilise nanotehnoloogia kaasprofessor
CV
737 5285
ivo.laidmae@ut.ee

Andres Meos
Farmatseutilise keemia kaasprofessor
CV
737 5197
andres.meos@ut.ee

Andres Lust
Füüsikalise farmaatsia lektor/teadur
CV
737 5298
andres.lust@ut.ee

Meeme Utt
Farmatseutilise keemia lektor
CV
737 5285
meeme.utt@ut.ee

Taavi Lehto
Farmatseutilise biotehnoloogia lektor
CV
taavi.lehto@ut.ee

Jana Lass
Kliinilise farmaatsia lektor
CV
jana.lass@ut.ee

Liis Preem
Farmatseutilise analüüsi nooremlektor
CV
liis.preem@ut.ee

Janne Sepp
Farmakognoosia nooremlektor
CV
janne.sepp@ut.ee

Kristiina Sepp
Farmatseutilise ettevõtluse nooremlektor
CV
737 5284
kristiina.sepp@ut.ee

Kairi Lorenz
Füüsikalise farmaatsia nooremlektor
CV
737 5297
kairi.lorenz@ut.ee

Georg-Marten Lanno
Farmatseutilise tehnoloogia nooremlektor
CV
737 5282
georg-marten.lanno@ut.ee

Arle Kõrkjas
Farmatseutilise tehnoloogia nooremlektor
CV
737 5291
arle.korkjas@ut.ee

Kristjan Olado
Farmatseutilise tehnoloogia nooremlektor
CV
737 5291
kristjan.olado@ut.ee

 

Tartu Ülikooli proviisoritudeng

Mida peaks arst teadma retseptiravimite välja kirjutamisest?

Tartu Ülikool

Konverentsil „Kliinik 2024“ vaadatakse tulevikku

 TÜ farmaatsia instituudis läbiviidava tudengiprojekti kaudu jõuab Kliinikumi haigla apteeki uudne tehnoloogia haavakatete raviks. Fotol füüsikalise farmaatsia nooremlektor Kairi Lorenz..

Farmaatsia instituudi tudengid toovad Kliinikumi tehnoloogia haavade ravimiseks