Stipendiumid

Farmaatsia instituudi üliõpilastel ja ka töötajatel on võimalik taotleda mitmeid stipendiume, mille eesmärk on tunnustada ja toetada instituudi üliõpilaste ja ka töötajate akadeemilist arengut.

Stipendiumi võivad taotleda Tartu Ülikooli proviisoriõppe üliõpilased, kes on teostanud oma uurimistöö farmatseutilise tehnoloogia valdkonnas või sellega lähedalt seotud valdkonnas ning on selle edukalt kaitsnud. 

Stipendiumi võivad taotleda Tartu Ülikooli proviisoriõppe üliõpilased, kes on teostanud oma uurimistöö sotsiaalfarmaatsias või sellega lähedalt seotud valdkonnas ning on selle edukalt kaitsnud. 

Teadustegevuse toetust võivad taotleda Tartu Ülikooli proviisoriõppe üliõpilased ja õppejõud, kelle uurimistöö ja/või teadustegevus on seotud sotsiaalfarmaatsia või sellega lähedalt seotud valdkonnaga. 

Stipendiumitaotlusi saavad esitada Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna farmaatsia instituudi magistrandid (üliõpilased) ja doktorandid, õppejõud ja teadustöötajad. 

Stipendiumi ja medaliga tunnustatakse kohalikku või välismaist isikut, kellel on suuri teeneid Eesti akadeemilise farmaatsia edendamisel hariduse, teaduse või üldise arendamise valdkonnas. Auhind antakse välja sobiva kandidaadi olemasolul üks kord kolme aasta jooksul. 

Stipendiumitaotlusi saavad esitada Tartu Ülikooli proviisoriõppe tudengid ja doktorandid aastaringselt stipendiumiaasta jooksul alates 1. detsembrist kuni 1. novembrini. 

Stipendium on mõeldud toetamaks Tartu Ülikooli proviisoriõppe tudengeid, kes tegelevad farmaatsia ajaloo uurimisega. 

Apotheka farmaatsiaõppe- ja teaduse arendusfondi eesmärk on toetada Tartu Ülikooli farmaatsia instituudi üliõpilaste, doktorantide ja teadlaste praktilise farmaatsia alast õppe- ja teadustööd. 

Doktorantuur

Registreeru karjäärikonverentsile „Doktorikraadiga uutesse kõrgustesse!“

Tudengid õppimas

Ülikool toetab võimekaid esmakursuslasi praktiliste lisaõpivõimalustega

Ravimtaimehuvilistele on avatud "Farmakognoosia" mikrokraad

Ravimtaimehuvilistele on avatud Tartu Ülikoolis farmakognoosia mikrokraadiprogramm