Reaktiivide valmistamine, kontrollimine ja jaendamine

Alates 2025. aastast pakub TÜ farmaatsia instituut puhastatud vee analüüsi reaktiivide ning muude vajalike reaktiivide valmistamise, kontrollimise ja jaendamise teenust.

Farmaatsia instituut:

  • Valmistab vastavalt Eur Ph artiklile reaktiivi lahuse ja kontrollib seda vastavalt FP nõuetele.
  • Töölahuste valmistamine ja kontrollimine protokollitakse digitaalsel töölehel.
  • Töölahuse töölehe number märgitakse reaktiivi pudeli etiketile.
  • Jaendamine, etiketi (nimetus, kogus, töölehe number, kehtivusaeg) ja piktogrammide lisamine, pakendamine, transport.

Tellimuse jaoks palume teil täita „Töölahuste tellimise ja väljastamise akt, märkides sellele teile vajalikud reaktiivid ja kogused ning tagastada akt tellimusega e-posti teel aadressile ruta.reinaste@ut.ee. Pärast tellimuse esitamist võtame teiega ühendust telefoni teel, et kokku leppida reaktiivide saatmine.

Tutvu farmaatsia instituudi pakuta/media/67745va reaktiivide valmistamise, kontrollimise ja jaendamise teenuse hinnakirjaga

Puhastatud vee kontrollimise juhend

Kemikaalide ohutuskaardid

Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!