Autor:
Pixabay

Rahvusvaheline BBBB farmaatsiakonverents “Today’s science, tomorrow’s healthcare”

Eesti Akadeemiline Farmaatsia Selts ja Tartu Ülikooli farmaatsia instituut korraldavad 10. rahvusvahelist farmaatsiakonverentsi “Today’s science, tomorrow’s healthcare”, mis toimub 12.14. septembril Tartus. Kuni 15. aprillini oodatakse teese ja pilte teadusgaleriile.

Sündmuse üks korraldaja, Tartu Ülikooli füüsikalise farmaatsia nooremteadur Kelli Randmäe ütles, et BBBB konverentsil kajastatakse farmaatsia teadusarenguid kogu valdkonna ulatuses alates ravimikandidaatide avastamisest kuni patsientide nõustamiseni. „Ootame osalema ning konverentsile teese esitama kõiki, kes antud teadus-suundade vastu huvi tunnevad.“

Konverentsile teeside esitamine ning teadusgaleriile piltide esitamine on avatud 15. aprillini.

BBBB konverents loob mitmeid võimalusi noortele teadlastele oma teadustöö tutvustamiseks rahvusvahelises keskkonnas ning pakub häid tingimusi teadmiste ja ideede vahetamiseks nii noorte ja kogenud teadlaste kui ka akadeemias, tööstuses ja regulatoorsel poolel töötavate spetsialistide vahel. 

Täpsema info, registreerimise ja teeside esitamise leiab kodulehelt www.bbbb2024.org

 

Image
BBBB konverents

 

Celia Teresa Pozo Ramos kaitseb doktoritööd „Preparation and assessment of antimicrobial electrospun matrices for prospective applications in wound healing”

10. mail kaitseb Celia Teresa Pozo Ramos doktoritööd „Preparation and assessment of antimicrobial electrospun matrices for prospective applications in wound healing” („Antimikroobsete elektrospinnitud maatriksite valmistamine ja hindamine haavaravis rakendamiseks”).

Veebiseminar: teadmussiirdedoktorantuur

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond korraldab veebiseminari, et tutvustada teadmussiirdedoktorantuuri eesmärke ja võimalusi selles osaleda.
Tartu Ülikooli eestvedamisel nõustati kuues riigis palju ravimeid võtvaid patsiente

Tartu Ülikooli eestvedamisel nõustati kuues riigis palju ravimeid võtvaid patsiente