#juhtimine

#juhtimine

Hambaarstiteaduse instituudi juhina jätkab Ülle Voog-Oras

27.12.2021

Tartu Ülikooli ja perearstikeskuste koostöös tehtud uuringus selgitati välja, millistel inimestel on kõige suurem oht nakatuda koroonasse ja kellel võib see haigus kõige raskemalt kulgeda. Tulemused näitasid, et olenemata vanusest on südamehaigustel tugev seos koroona halva kuluga.

28.01.2022
  • uudis

Aprillis toimub rahvusvaheline konverents „Järgmine peatükk patsiendihooles: patsiendikeskne lähenemine ja digitaalne innovatsioon tervishoius“, millele saavad tudengid, teadlased ja praktikud esitada teese 15. veebruarini.

Teese on oodatud esitama kõik need, kelle uurimistemaatika hõlmab patsiendikeskset tervishoidu, inimeste ravimite kasutamist parandavaid teenuseid, tervisealast kirjaoskust, ravijärgimust ning patsientide tervist ja ravitulemusi toetavad digitaalsed lahendusi.

27.01.2022
  • uudis
See nädal on ülikoolis digikoristusnädal, mil kogu ülikooliperet kutsutakse üles korrastama oma isiklikku või üksuse digielu, et astuda väikeste, kuid tulemuslike sammudega keskkonnasäästlikuma ülikooli poole.
  • #ühiskonnale
  • uudis
Konverentsil „Õppejõult õppejõule 2022: mis on õpetamise tuum“ andis õppeprorektor Aune Valk üle 2021. aasta õppeteo ja õppekvaliteedi edendamise auhinnad.
20.01.2022
  • #õpetamine
  • uudis

Teadusajakirja "Pharmaceutics" uus teemanumber on ettevalmistamisel:

oodatakse kaastöid ajakirja „Pharmaceutics“ eriväljaandele "Nanoformulation of Drug Delivery Systems for Natural Products" (külalistoimetajad prof. Jyrki Heinämäki ja prof. Ain Raal)

19.01.2022
  • uudis
Tartu Ülikooli rektoraadi otsuse kohaselt jätkub 2021/22. õa kevadsemestril ülikoolis lähiõpe. Auditoorse õppetöö säilimiseks ja suurte haiguspuhangute vältimiseks on endiselt oluline end vaktsineerida, haigestumisel jääda koju ja lükata suured üritused edasi.
19.01.2022
  • #õppimine
  • uudis

Sellest aastast muutuvad Tartu Ülikoolis arstiteaduse, proviisori ja hambaarstiteaduse integreeritud bakalaureuse- ja magistriõppe sisseastumiskatsed. Muudatuse eesmärk on leida üles kõige motiveeritumad ja tugevamad õppurid.

Nendele erialadele kandideerimisel arvestatakse nüüd eesti keele või eesti keele teise keelena riigieksami, akadeemilise testi, kombineeritud keemia- ja füüsikaeksami ning sisseastumisintervjuu tulemust.

18.01.2022
  • #õppimine

1. ja 2.

13.01.2022
  • #uudis
11.01.2022
  • #uudis
  • uudis

Bio- ja siirdemeditsiini instituudi nõukogu valis 7. detsembri koosolekul instituudi juhatajaks inimese füsioloogia professor Eero Vasara, kes jätkab instituudi juhataja positsioonil kolmandat ametiaega. Uus ametiaeg algab 1. jaanuaril 2022.

Professor Vasara sõnul on üheks tema olulisemaks prioriteediks tagada sel keerulisel ja muutlikul ajal inimlikud suhted ja vastastikune lugupidamine. „Instituudi juhi roll on osakonna juhtide ja kõigi instituudi töötajate tegevuse toetamine, aga mitte asjatu sekkumine ja ilmne üle administreerimine,“ sõnas Vasar kindlalt.

• #juhtimine