erakogu

Farmaatsia instituut avatud uste päeval 1. märtsil

Tartu Ülikool ootas 1.märtsil huvilisi avatud uste päeva raames messile ning töötubadesse.

Farmaatsia instituut oli esindatud messil, kus huvilised said oma teadmised panna proovile erinevate ravimvormide tundmisel ning vastuseid küsimustele, mis puudutasid proviisoriõpet ning hilisemaid karjäärivõimalusi. Messil toimus ka Tartu Ülikooli vilistlaste aruteluring "Ülikooliõpingud ja edasine karjäär", kus osales teiste seas ka proviisor Reelika Jõgi.

Päeva teises pooles ootas huvilisi töötuba "Ravimiteadus - eeterlikest õlidest 3D-printimiseni", mille käigus said huvilised tutvuda ravimtaimedega, ravimite valmistamise põhimõtete ja tehnoloogiatega ning Ravimiameti tööga.

Huvilisi nii messialal kui ka töötubades oli palju ning rõõm oli näha, et ravimiteadus paneb noortel silmad särama.

tudengid koridoris

Sel kevadel avab Tartu Ülikool doktoriõppes 189 õppekohta

Kliinilise farmaatsia magistrikava foto

Tartu Ülikoolis avatakse „Kliinilise farmaatsia“ magistriõppekava