Ajakirja Pharmaceutics erinumber ootab kaastöid

Ajakirja Pharmaceutics erinumber "Advanced Pharmaceutical Science and Technology in Estonia" külalistoimetajad Jana Lass ja Karin Kogermann kutsuvad kõiki esitama oma uurimistöö tulemusi.

Oma uurimistöö tulemused võib esitada nii üksi kui kolleegide, doktorantide ja järeldoktorantidega. Oma soovist tuleb ühe kuu jooksul teada anda Jana Lassile või Karin Kogermannile, saates inglise keeles oma artikli esialgse pealkirja ja võimalusel ka lühikesed teesid (100-150 sõna), kus on välja toodud täpsem uurimistöö teema.

Tegemist võib olla nii teadus- kui ka ülevaateartikliga. Aega oma artikli kirjutamiseks ja vormistamiseks on praegu piisavalt, kuna artikli saatmise tähtaeg on 31. oktoober 2022.

Rohkem erinumbri kohta saab lugeda siit

Rahvusvaheline ajakiri Pharmaceutics ajakiri on täielikult avalik ja SCIE indeksiga (IF 6.321, paigutus 28/275 (Q1) kategoorias 'Farmakoloogia & Farmaatsia'). Praegu on artikli publitseerimise tasu 2400 CHF (Sveitsi franki), mis kehtib kõikidele retsenseerimise läbinud ja vastuvõetud artiklitele. Huvi suurendamiseks on ajakiri pakkunud välja 15% soodustust kõigile kutsutud autoritele, kes otsustavad erinumbris publitseerida.

Küsimuste korral kontakteeruda ajakirja abitoimetajaga: Yilia Yu, yilia.yu@mdpi.com

 

#teadus #ühiskonnale

Dr. Jens K. Habermann peab avaliku loengu „Advancing Research through Biobanking in Europe and beyond – from community engagement to cross-country collaborations“

14. novembril kell 9.00 peab A. Linkbergi auditooriumis (Puusepa 8) avaliku loengu Euroopa biopankade tsentraalse infrastruktuuri BBMRI-ERIC peadirektor professor Dr Jens Habermann.
#teadus

Andres Meos

Andres Meos
#teadus

Andres Meos

Andres Meos