Ivo Laidmäe

MV

Dr. I. Laidmäe töötab Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonnas farmaatsia instituudis farmatseutilise nanotehnoloogia kaasprofessorina ja bio- ja siirdemeditsiini instituudis immunoloogilise nanotehnoloogia kaasprofessorina.

Dr. I. Laidmäe lõpetas Tartu Ülikooli 2003. a (farmaatsia õppekava) ning omandas doktorikraadi (PhD (Pharm)) 2012. a Tartu Ülikoolis.

Ta on osalenud koostöö raames teadusvisiitidel külalisdoktorandina Pennsylvania Ülikooli (Institute for Medicine and Engineering) ja külalisteadurina Helsingi Ülikooli (Electronics Research Laboratory, Dept. of Physics).

Tema teadustöö keskendub elektrospinnimise tehnoloogia rakendamisel koe regeneratsiooni, haava paranemise ja ravimkandursüsteemide uuringutes.

Detailsem CV ja publikatsioonide nimekiri on leitav ETIS.

Geenivaramu proovid

Rikkis geen võib võtta inimeselt võime lagundada sadu ravimeid

Teaduskonverentsi publik

Ootame teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile!