Author:
Andero Kalju

Ootame teese arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile

Tänavu toimuvad arstiteaduskonna aastapäeva üritused 12.13. oktoobril ning aastapäeva konverentsile saab esitada teese 30. juunini 2023.

Teaduskonverentsile ootame viimase aasta jooksul meditsiini- ja sporditeaduste alal tehtud teadusuuringute tulemusi tutvustavaid teese üliõpilastelt, arst-residentidelt, teaduritelt, õppejõududelt, arstidelt ning meditsiiniteaduste valdkonna koostööpartneritelt ja vilistlastelt. Tänavu saavad arst-residendid esitada esimest korda teaduskonverentsile ka haigusjuhtusid. Nii teesid kui ka ka haigusjuhud saab edastada aadressil www.meditsiiniteadused.ut.ee/et/med-abstracts.

Teaduskonverents toimub neljapäeval, 12. oktoobril Biomeedikumis ja seda veebis üle ei kanta. Nii nagu ka möödunud aastal, tuleb lisaks tavapärastele teaduskonverentsi ettekannetele suuliselt esitlemisele ka valik e-posterettekannetest. Kõikide e-postritega on võimalik tutvuda ka veebis. Traditsiooniliselt pannakse kokku teesivihik.

Reedel, 13. oktoobril toimub teemakonverents „Tulevikumeditsiin, innovatsioon ja kestlik areng“, mis päädib õhtul dekaan professor Margus Lemberi vastuvõtuga Eesti Rahva Muuseumis. Vastuvõtul tunnustatakse teaduskonverentsi parimaid ja antakse üle Tartu Ülikooli arstiteaduskonna medalid. Samuti saavad oma stipendiumid ja lõputunnistused kätte suvel ülikooli lõpetanud arst-residendid.

Sel aastal tähistame arstiteaduskonna 391. aastapäeva. Lisateavet leiab meditsiiniteaduste valdkonna kodulehelt

#koostöö #teadus
Ravimid

Farmaatsia instituut osaleb ravimite 3D printimise pilootprojektis